Organisatie

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
6

Leden

Foto van Mevr. A.R. van Dolder Mevr. A.R. van Dolder (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van A. Helder A. Helder (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Dhr. B.H. Krijnen Dhr. B.H. Krijnen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Mevr. C.M. van de Pol Mevr. C.M. van de Pol (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 23-04-2018
Foto van Dhr. J.W. Schilder Dhr. J.W. Schilder (Raadslid)
Foto van Dhr. J.J. Stroomer Dhr. J.J. Stroomer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr. T.T.P. Ursem Dhr. T.T.P. Ursem (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.W. Zwagerman J.W. Zwagerman (Raadslid) tot 28-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Dhr N.C.J. Bijman Dhr N.C.J. Bijman (Fractievoorzitter) vanaf 23-04-2018
Foto van Dhr N.C.J. Bijman Dhr N.C.J. Bijman (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Dhr W.P.J. Bijman Dhr W.P.J. Bijman (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 23-04-2018
Foto van Dhr. E.F. Dekker Dhr. E.F. Dekker (Raadslid) vanaf 23-04-2018
Foto van E.F. Dekker E.F. Dekker (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Dhr. M.T.J. Groot Dhr. M.T.J. Groot (Raadslid) vanaf 12-06-2018tot 25-09-2018
Foto van N.C. Knijn N.C. Knijn (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 23-04-2018
Foto van Dhr. Rick Nooij Dhr. Rick Nooij (Raadslid)
Foto van A.A.J. Tessel A.A.J. Tessel (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Dhr. J.P.A.J. Ursem Dhr. J.P.A.J. Ursem (Raadslid) vanaf 25-09-2018
Foto van Dhr. J.P.A.J. Ursem Dhr. J.P.A.J. Ursem (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 11-06-2018
Foto van J.A. Vlaar J.A. Vlaar (Raadslid) tot 28-03-2018
 

GBK

Fractie informatie

Logo van GBK
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Dhr R. Klok Dhr R. Klok (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr P.J.M. Bakker Dhr P.J.M. Bakker (Raadslid)
Foto van Mevr. K. van der Gaast Mevr. K. van der Gaast (Raadslid) vanaf 05-06-2018
 

PvdA/GL

Fractie informatie

Logo van PvdA/GL
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Mevr. S.M.M. Borgers Mevr. S.M.M. Borgers (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van F.P. Schuitemaker F.P. Schuitemaker (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Fred Doodeman Fred Doodeman (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-09-2018
Foto van Mevr. K. van der Gaast Mevr. K. van der Gaast (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 04-06-2018
Foto van K.J.A.M. Rietveld K.J.A.M. Rietveld (Raadslid) vanaf 18-09-2018
Foto van E.W.H. Rutten-Teuben E.W.H. Rutten-Teuben (Raadslid) tot 28-03-2018
 

Ok(é)partij

Fractie informatie

Logo van Ok(é)partij

Leden

Foto van Jim Mollet Jim Mollet (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
 

Welzijn - Koggenland

Fractie informatie

Logo van Welzijn - Koggenland
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Mevr C.C. van Leijen-Spaansen Mevr C.C. van Leijen-Spaansen (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr. T.E. Kuijper-van der Roest Mevr. T.E. Kuijper-van der Roest (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Mevr. M.A.C. te Winkel-Pancras Mevr. M.A.C. te Winkel-Pancras (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

Progressief Koggenland

Fractie informatie

Logo van Progressief Koggenland

Leden

Foto van S.M.S. Vlaar S.M.S. Vlaar (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van M. Hoek M. Hoek (Raadslid) tot 28-03-2018
 

Fractievertegenwoordigers

Orgaan informatie

Logo van Fractievertegenwoordigers

Leden

Foto van Dhr N.C.J. Bijman Dhr N.C.J. Bijman (Fractievertegenwoordiger) vanaf 29-03-2018tot 23-04-2018
Foto van Fred Doodeman Fred Doodeman (Fractievertegenwoordiger) vanaf 18-09-2018
Foto van Mevr. A.E.J. Gebe-Dol Mevr. A.E.J. Gebe-Dol (Fractievertegenwoordiger) vanaf 23-04-2018
Foto van Dhr. M.T.J. Groot Dhr. M.T.J. Groot (Fractievertegenwoordiger) vanaf 25-09-2018
Foto van Dhr. M.T.J. Groot Dhr. M.T.J. Groot (Fractievertegenwoordiger) vanaf 23-04-2018tot 11-06-2018
Foto van Mevr. A.M.C. van Kampen Mevr. A.M.C. van Kampen (Fractievertegenwoordiger) vanaf 29-03-2018
Foto van Mevr. T.E. Kuijper-van der Roest Mevr. T.E. Kuijper-van der Roest (Fractievertegenwoordiger) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr. F. Scholtens Dhr. F. Scholtens (Fractievertegenwoordiger) vanaf 29-03-2018tot 17-09-2018
 

Raad

Orgaan informatie

Logo van Raad

Leden

Foto van Dhr. R. Posthumus Dhr. R. Posthumus (Voorzitter)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Mevr P.M. Tromp Mevr P.M. Tromp (Raadsgriffier)
Foto van Mevr. M. van Dam Mevr. M. van Dam (Medewerker griffie)
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Dhr. R. Posthumus Dhr. R. Posthumus (Burgemeester)
Foto van Dhr W.P.J. Bijman Dhr W.P.J. Bijman (Wethouder en Locoburgemeester)
Foto van N.C. Knijn N.C. Knijn (Wethouder) tot 29-03-2018
Foto van Mevr. C.M. van de Pol Mevr. C.M. van de Pol (Wethouder)