Mevr. K.J.A.M. Rietveld

Naam: Mevr. K.J.A.M. Rietveld

Fractievoorzitter, PvdA-GL
Commissielid, Commissie geloofsbrievenonderzoek
Fractievoorzitter Actief sinds 13 nov. 2020 Bekijk pagina

Algemeen

Lid van de volgende bestuurlijke organen:

- Presidium

- Agendacommissie

- Vertrouwenscommissie / Klankbordgroep

Nevenfuncties

Operationeel specialist politie NL

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 13 nov. 2020 Fractievoorzitter, PvdA-GL
  • Actief sinds 25 apr. 2022 Commissielid, Commissie geloofsbrievenonderzoek

2020

  • 18 sep. 2018 - 12 nov. 2020 Raadslid, PvdA-GL
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens