Dhr. F.P.C. (Fred) Doodeman

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Dhr. F.P.C. (Fred) Doodeman

Algemeen

Lid van de volgende bestuurlijke organen:

- Auditcommissie (agendalid)

Nevenfuncties

  • Omgevingsmanager Rijkswaterstaat West Nederland Noord
  • Jaarcommissaris STOHA
  • Commissielid SC Dynamo

Functie historie

2022

  • 01 feb. 2021 - 29 mrt. 2022 Raadslid, PvdA-GL
  • 02 nov. 2020 - 29 mrt. 2022 Agendalid, Auditcommissie

2021

  • 07 sep. 2020 - 31 jan. 2021 Fractievertegenwoordiger, Fractievertegenwoordigers

2019

  • 18 sep. 2018 - 26 feb. 2019 Fractievertegenwoordiger, Fractievertegenwoordigers

2018

  • 11 jun. 2018 - 17 sep. 2018 Commissielid, Commissie geloofsbrievenonderzoek
  • 29 mrt. 2018 - 17 sep. 2018 Raadslid, PvdA-GL
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens