Dhr. F.P. (Frank) Schuitemaker

Naam: Dhr. F.P. (Frank) Schuitemaker

Raadslid, GBK
Commissielid, Rekenkamercommissie
Raadslid Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

In mijn dagelijks professionele leven houd ik me bezig met onderwerpen jeugd, gezondheidszorg en GGD

Informatiemanager SVB

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, GBK
  • Actief sinds 11 jul. 2022 Commissielid, Rekenkamercommissie

2018

  • 14 dec. 2015 - 28 mrt. 2018 Fractievoorzitter, PvdA

2016

  • 23 jun. 2014 - 23 mei 2016 Commissielid, Rekenkamercommissie

2015

  • 27 mrt. 2014 - 14 dec. 2015 Raadslid, PvdA
  • 21 apr. 2015 - 27 sep. 2015 Voorzitter, Commissie geloofsbrievenonderzoek
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens